FIFA 07
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

salut prieteni

3 participan?i

In jos

salut prieteni Empty salut prieteni

Mesaj  nedved_marian Mar Mar 11, 2008 6:48 am

Echipa mea favorita e juventus si va da clasa! merda inter:)! mi-as dori sa castige manchester champions league de anul asta ptr ca asa ar fi mai corect ptr fotbal! sunt cei mai buni si mertia. Iar cupa UEFA mi-as dori sa o ia Werder dar din cate vad sanse slabe sa se califice din dubla cu Rangers! ce va fi va fi! Om trai si om vedea! astept sa spuneti si voi care sunt echipele voastre favorite si mai multe...sper sa va faca placere sa accesati forumul meu de incepator! vam lasat

nedved_marian
Admin

Mesaje : 60
Data de înscriere : 11/03/2008
Varsta : 36

https://juventus.forumgratuit.ro

Sus In jos

salut prieteni Empty Salutare si multa bafta

Mesaj  Balan Catalyn Mar Mar 11, 2008 4:59 pm

Echipa mea favorita e Barcelona.......si sper sa castige ei Champions League...dar din pacate nu prea merge bine echipa.......sau dak nu as vrea k roma sa faca o figura frumoasa.......si cine stie......Eu va urez multa multa bafta......si fie ca cel mai bun sa castige......(sper sa fiu eu ala).... Very Happy ......FORTZZZA BAYERN MUNCHEN.... Razz bounce

Balan Catalyn

Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/03/2008

Sus In jos

salut prieteni Empty AHH

Mesaj  Romario Mier Mar 12, 2008 1:12 am

Eu am inceput destul de bine ... Nici o infrangere la activ Very Happy:P Si sper sa o tzin tot asa :-" .


Ultima editare efectuata de catre Romario in Vin Mar 14, 2008 1:09 am, editata de 1 ori

Romario

Mesaje : 10
Data de înscriere : 11/03/2008

Sus In jos

salut prieteni Empty Re: salut prieteni

Mesaj  Balan Catalyn Mier Mar 12, 2008 1:14 am

Eu am vrut sa zic ca am inceput urat.............Sad(..dar nu-i nimik..idem romario:))....Wink

Balan Catalyn

Mesaje : 12
Data de înscriere : 11/03/2008

Sus In jos

salut prieteni Empty Re: salut prieteni

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum